Jak k nám promlouvají mimozemšťané?

Komunikaci s mimozemšťany známe ve všemožných formách z různých sci-fi filmů… Analogie s realitou je ta, že komunikace opravdu probíhá různorodě a může nás překvapit.

Kontaktérce Su Walker bylo mimozemšťany p’nti [pontý] sděleno následující: „Plošně nejsrozumitelnější v této galaxii je komunikace znaková, druhou je telepatická a až na třetím místě je komunikace verbální.“ 

V tomto článku se budu věnovat pouze komunikaci telepatické.

Telepatie

Pokud je člověk osloven mimozemskou bytostí, je to téměř vždy velmi jemná záležitost, ETs nás totiž nechtějí vyděsit. Většinou jsme osloveni z dálky něžnou telepatií. Problém ale je, že my lidé na telepatii nejsme zvyklí. Téměř každý moderní člověk si nad telepatickou myšlenkou mávne rukou, jelikož si myslí, že si to jen vymyslel. Otázkou tedy je… Páváte dozor?

Můj první telepatický zážitek přišel nečekaně. Před sedmi lety jsem v tichu meditoval, byl pozdní večer a jen jsem pozoroval svůj hluboký dech. Najednou jsem v celém těle začal cítit pozitivní emoci lásky a také jsem jasně cítil energetickou pulzaci v oblasti mezi obočím. V ten moment jsem nemohl můj vnitřní zrak ubránit jasné vizi plazmové mezihvězdné lodi. S tím vizuálním vjemem byl spojený i smysl směru – ta loď byla téměř přesně nade mnou, někde venku na obloze. Tento komplexní zážitek trval necelou minutu… V té době jsem to pochopil jako takový laskavý pozdrav. Co by mě však nenapadlo, bylo to, že bych to vyloženě pojmenoval jako telepatickou komunikaci.

O tři roky později jsem však narazil na zajímavý zdroj na twitteru. Účet se jmenoval @SandiaWisdom, prý tam přímo odpovídali mimozemšťané p’nti skrz zprostředkovatelku Su Walker. Byl jsem k tomuto zdroji skeptický, ale eventuálně jsem narazil na jejich volně dostupný manuál Telepathy 101, který mě přesvědčil. V něm se mimozemšťanka T’ni snaží od základů zprostředkovat vysvětlení telepatie nám obyčejným lidem. Hned mě tam nadchla daná charakteristika této schopnosti. Telepatie je komplexní komunikace, která je přenášena na podkladě emocí… To přesně sedělo na mou zkušenost, kterou jsem vám popsal pár řádků nad…

Telepatii vnímáme většinou ne jedním smyslem. V mé první telepatické zkušenosti jsem měl převážně vizuální zážitek, ale nejen to! Vnímal jsem i smysl směru. Vše navíc bylo podkresleno emocí lásky.

Proč jsem já vnímal podnět zrovna vizuálně? Jelikož jsem graficky stavěný člověk… To ale vy být nemusíte. Možná jste senzitivní na sluchové vjemy, nebo na hmatové či kinestetické… Ale s největší pravděpodobností jste v tomhle ohledu míšenec – třeba jste sluchový typ s hmatovým dohromady.

Telepathy 101 mě jako manuál ohromil. Je to ten nejpraktičtější zdroj o ET komunikaci, který se mi kdy dostal pod ruku. Proto jsem jej přeložil do češtiny a dál jej zdarma šířím světu. K přečtení v PDF jej najdete na tomto odkazu.

K online poslechu je k přehrání tady:

Po publikování českého překladu Základů telepatie, mi přišlo důležité zdůraznit, že telepatie opravdu není o čtení myšlenek. Tak to známe z Hollywoodu, různých kouzelnických show atd. To má však velmi daleko od pravdy.

Telepatie totiž funguje nejen mezi lidmi. Nejen mezi mimozemšťany. Funguje se vším živým!

To výborně dokazuje přednáška Anny Breytenbachové. Tato dáma se specializuje na komunikaci se zvířaty. Mluví však o naprosto stejných principech jako T’ni v Telepathy 101.

Telepatie opravdu překráčí hranice kultur, jazyků i způsobů existence různých živočišných druhů.

Bohužel, náš telepatický sval je zakrnělý. Je třeba jej probudit a postupně posilovat. K jasným pokrokům se můžete dostat až po týdnech či měsících pravidelné práce. Přesto je to schopnost, která se rozhodně vyplatí pěstovat. Pozitivně ovlivní mnoho aspektů vašeho života. Budete si v každodenním životě více vědomi propojenosti všeho se vším. Navíc díky procvičování telepatie se vám zlepší i jiné schopnosti, jako třeba intuice.

Tak tedy, vzhůru do toho! Začněte cvičit s vašimi přáteli či domácími mazlíčky, ať si pak eventuálně „pokecáte“ i s kámoši z kosmu.

Pokud stále nevíte, jak na to, mohla by vám pomoci naše debata s Alex a dalšími našimi přáteli. Mimo jiné tu jsou prezentovány výborné příklady telepatie.

Komentáře