Jak mimozemšťané vypadají?

Podobně jako lidé jsou různých typologií, barvy pleti a stavby těla (různé rasy), pak i mezi mimozemšťany lze mluvit o rasách.

Bývalý armádní seržant, Clifford Stone, při veřejném slyšení v National Press Club (USA) moderované Stevenem Greerem, které proběhlo v roce 2001, uvedl:

Na konci 80. let jsme k nim měli katalog a v tom bylo 57 druhů. Jsou tací, kteří vypadají hodně podobně jako vy nebo já a mohou mezi námi žít, aniž byste poznal rozdíl. Na rozdíl od nás ale umí například v temné místnosti poznat barvu předmětu pouhým dotykem. Mají výkonnější smysly. Věc se má tak, že existuje mnoho druhů tzv. „šedých“. My jim tedy v armádě „šedí“ neříkali. Od toho druhu známe minimálně tři druhy. Někteří jsou vyšší než my. Chci upozornit na fakt, že ti, jsme zařadili do katalogu, patřili mezi humanoidy. A komunita vědců se snažila přijít na to, proč tomu tak je, protože logicky lze předpokládat, že když se tato stvoření vyvinula někde jinde, nebudou vůbec vypadat lidsky. Znám ale prostě řadu druhů, které jsou humanoidního typu. Tím ale vzniká otázka, kterou věda ještě nezodpověděla…

David Wilcock v jedné ze svých přednášek uvádí, že podle (knihy) Zákon jednoty jsou humanoidní inteligentní bytosti spojené zejména s naší Galaxií. Souvisí to informační matricí, která se skrze naši galaxii šíří.

Je ale nutné dodat, že humanoidní bytosti nejsou jediné možné. Život (inteligentní) může být v různých formách a dimenzích. Humanoidní bytosti jsou nejvíce blízké. Mají podobnou stavbu těla a genetickou výbavu.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, tento projekt a autory a překladatele v další práci. Pošlete příspěvek na transparentní účet: 2900794933/2010. Variabilní symbol článku je 00103, specifický symbol: 200. Buďme ve spojení!

Komentáře