Jsou pro nás mimozemšťané nebezpeční?

Pokud bychom uvažovali jako lidé sedící v různých vládních institucích, pak naše doktrína je nejdříve střílet a pak se ptát, co ten dotyčný chce. Je tedy otázkou, kdo je komu více nebezpečný?

Mimozemská aktivita vzrostla s odpálením první jaderné bomby v našem věku. Od té doby téměř veškeré pozemské aktivity spojené s jaderným programem byli podle svědků, z řad armády, sledovány neznámými objekty a to jak na straně USA, tak Ruska. Jsou zdokumentovány více jak tři případy prostřednictvím videí a přímých svědectví, kdy ET sestřelili a nebo převzali kontrolu nad raketou, určenou pro jadernou bombu.

Robert Jacobs pracoval jako filmový dokumentarista na jedné z tajných amerických základen, kde se testovaly rakety s dlouhým doletem – včetně raket určených jako nosné pro jaderné bomby. Na videu mluví o tom, kdy natočili sestřelení testovací jaderné bomby. ETV raketu předhonilo a několika zásahy ji sundalo z oblohy.

V roce 2011 bylo natočeno video, kdy UFO přezvalo kontrolu nad balistickou raketou nad Ruskem. Na záběru vidíte postupně sekvenci událostí, kdy letí raketa, která je následně zpomalena a dematerializována. V záběru jsou vidět záblesky světel UFO.

Steven Greer v jedné ze svých přednášek na toto téma říká, že naše jaderné bomby jsou proti technologickým možnostem ET dětskou hračkou. Spíše se obávejme lidské hlouposti než-li mimozemské agresivity.

Je to jen naše ego, které se snaží demonstrovat osobní důležitost a zahnat strach z neznáma.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, tento projekt a autory v další práci. Pošlete příspěvek na transparentní účet: 2900794933/2010. Variabilní symbol článku je 00107, specifický symbol: 200. Buďme ve spojení!

Komentáře