Kdo jsou mimozemšťané?

Z hlediska lidského chápaní lze za mimozemšťany považovat všechny inteligentní bytosti, které nejsou lidmi-pozemšťany. My bychom řekli: „ti druzí“. V tomto konceptu jsou pak mimozemšťany bytosti z jiných planet, jiných (paralelních) světů, z minulosti a budoucnosti.

V některých případech se mluví o mimozemšťanech i v souvislostmi s bytostmi, které mohou žít pod povrchem naší planety Země.

Z hlediska chápání Vesmíru jsme ale všichni z jednoho ves-míru. Což lze, alespoň v českém jazyce, interpretovat jako mírumilovná vesnice. 🙂

Pokud byste se mimozemšťana zeptali: „Odkud jsi?“, pak by vaše otázka mohla být pro něj překvapující stejně tak, jako kdybyste stejnou otázku položili vašemu sousedovi na vesnici. My lidé většinou chápeme, že tam odkud pocházíme, je náš domov. Pro někoho je domovem celý Svět – celý Vesmír.

V celkovém důsledku neexistuje žádné MY a ONI. Všichni jsme z jednoho Světa.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, tento projekt a autory v další práci. Pošlete příspěvek na transparentní účet: 2900794933/2010. Variabilní symbol článku je 00083, specifický symbol: 200. Buďme ve spojení!

Komentáře