Kdo může komunikovat s mimozemšťany?

Třeba právě i ty! Není tu žádná privilegovaná skupina lidí, kteří smějí a nebo mohou. Kdokoliv na této planetě má svobodnou možnost se rozhodnout s kým se bude bavit a jakým způsobem.

Je to stejné, jako kdybychom se ptali, zda se musíme žádat někoho o dovolení bavit se se sousedy. Je ale dobrým zvykem (a to nejen v mezilidských vztazích), že pokud chci jít k někomu na návštěvu, nejdříve zaklepám na dveře a počkám, zda se ozve: „Pojďte dál…!“. A pokud náhodou bude ticho, může to třeba jen znamenat, že nejsou zrovna doma a nebo vy ještě nejste opravdu připravení otevřít dveře – oni to vědí.

Steven M. Greer: Dovolme si zvednout sluchátko a zavolat tam na horu s mírem v duši, láskou a pokorou: „Haló…? Já jsem tady (ukázat kde) a jmenuji se… Moc rád bych se s vámi potkal.“. A nelekejte se toho, když to většinou někdo na druhé straně zvedne a vezme vás vážně. Protože ten první krok je na nás!

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, tento projekt a autory v další práci. Pošlete příspěvek na transparentní účet: 2900794933/2010. Variabilní symbol článku je 00089, specifický symbol: 200. Buďme ve spojení!

Komentáře