Kdy dojde ke konečnému odhalení?

Někdo se dívá

Podle mnoha statistických průzkumů provedených po celém světě více 50% lidí věří tomu, že nejsme ve vesmíru sami. Existují tisíce lidí, kteří by řekli, že mají osobní zážitek s něčím, o čem bychom mohli mluvit jako o blízkém setkání. Přesto stále ještě velmi významné procento lidí čeká na konečné odhalení. Ptají se: Kdy k tomu dojde?

Odpověď je prostá: Právě teď!

Jsme součástí dlouhodobého a pozvolného procesu, kdy se učíme chápat vnější i vnitřní realitu tohoto Světa jiným způsobem. Podívejte se na internet a sledujte kolik nových informací se na toto téma na něm objevuje a jak je stále obtížnější logicky rozlišit, co je skutečné a co je jen trik. Je na každém z nás, jak se s tím vyrovná. (Vnímejme srdcem…)

Jsme generací lidí, kteří nejspíše zažijí fenomén hlubokého, láskyplného, přátelského a vědomého propojení s celým Vesmírem.

Pokud ještě stále čekáte na nějaké politické a nebo vědecké prohlášení v hlavních zprávách, pak vezte, že tito lidé o tom začnou mluvit až jako poslední, když nebude možné před tímto fenoménem nadále utíkat. V současnosti nejde o politicky zajímavé téma, neboť by to podkopávalo ego stávajícího společenského a mocenského systému.

Proto nehleďte na názory druhých a zkuste učinit vlastní zkušenost. Můžeme si být jistí, že je tu vždy někdo, kdo se dívá stejně jako my na hvězdy a že je tu někdo kdo nás slyší – kdo cítí a vnímá naše myšlenky napříč Vesmírem. Naučme se tedy naslouchat i My.

Máte osobní zkučenost s ET?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, tento projekt a autory v další práci. Pošlete příspěvek na transparentní účet: 2900794933/2010. Variabilní symbol článku je 00181, specifický symbol: 200. Buďme ve spojení!

Komentáře