Bylo to skutečné?

Probudíte se uprostřed noci udýchaní a zmatení. Právě se vám zdál sen – tak živý sen, že byste přísahali téměř na cokoliv, že se vám to stalo doopravdy! Přesto si říkáte: Bylo to skutečné?

V článku Jsou mimozemšťané skuteční? jsem zmínil, že realita může mít mnoho podob stejně tak blízké setkání: Jak může probíhat blízké setkání s mimozemšťany?

Jsou nejméně tři možnosti:

  • Byli jste fyzicky a nebo častěji astrálně pozváni na mimozemskou loď a nebo oni přišli za vámi. Důvodem může být, že jste buď něčím výjimeční a nebo protože jste v minulosti byli otevření myšlence na blízké setkání (aneb dejte si pozor na to, co si přejete :)). V takovém případě ale platí, že máte kdykoliv možnost říci NE a to kdykoliv během celé události. Současně platí, že váš psychický stav je neustále pod dohledem vašich hostitelů/návštěvníků. Jsou si vědomi toho, že je takové setkání pro vás náročné na mnoha úrovních a proto se snaží postupovat tak, abyste to zvládli. Vždy budou jednat s vámi určitým respektem. (Om Many Patme Hm – Nechť jsou šťastny všechny bytosti.)
  • Steven Greer mluví o Programmed Life Forms (Uměle vytvořené formy života). Jde vládní černý projekt z dílny USA. V rámci tohoto programu byly vytvořeni biomechaničtí roboti, kteří svým vzhledem připomínají grays. Cílem celého projektu bylo provádět invazivní únosy lidí se záměrem vyvolat u lidí strach a nenávist vůči skutečným mimozemských civilizacím. Důvody jsou různé: peníze, moc, ropa a nerostné bohatství. Pokud se lide naučí ET nenávidět, budou ochotní s nimi vést válku, což je výhodné pro Vojensko-průmyslový komplex.
  • Díváte se na příliš často na Holywoodské filmy s mimozemskou tématikou a pak z toho máte divoké sny. V zásadě by se to dalo takto zjednodušit, ale jak jsem psal na začátku, realita má mnoho podob a pokus se vám ve snu zjevil ET – mimozemšťan Stevena Spielberga nebo některá z hlavních záporných postav Vetřelce, pak může jít i o případ, kdy vaše mysl se snaží vypořádat se zážitkem, pro který nemá vhodnější vyjádření. Zmíněné obrazy používá jako symboly a nebo asociace, kterými se vám snaž naznačit o co přibližně šlo. Tedy není to doslovné, ale je to symbolické (asociativní) asociativní vyjádření události.

Ať už se vám stalo cokoliv z výše uvedeného a nebo něco mezi tím, budeme rádi, když váš příběh budete s námi sdílet. Je určitě dobré vědět, že je nás čím dál víc.

Doporučuji si svůj zážitek co nejrychleji zapsat a nebo namluvit na záznamník. Pomůže vám to se uvolnit od napětí. Možná si během přehrávání vzpomínek vybavíte i na detaily, které vám doposud zůstavaly skryty.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, tento projekt a autory v další práci. Pošlete příspěvek na transparentní účet: 2900794933/2010. Variabilní symbol článku je 00170, specifický symbol: 200. Buďme ve spojení!

Komentáře