Příprava na CE-5 kontakt

Jakmile si jako skupinka či jednotlivec stanovíte termín a lokaci pro vaši CE-5 akci, je třeba postupně začít pracovat, ať jsou vaše šance na úspěšný kontakt co nejvyšší…

NEPODCEŇTE ŽÁDNÉ DETAILY:

lokace: Ideální je místo, které je vaše… Pokud jde o veřejnou lokaci, ujistěte se všemi detaily – povolení, bezpečnost, akce v okolí, přístupnost…

doprava: Uvědomte si, kdo jak přijede… Pokud pojede hodně lidí auty, ujistěte se, že budou mít kde parkovat – kdo bude odjíždět nejdříve? Nebudou se auta blokovat?

přespání: Zjistěte si přesně kdo bude přespávat a kdo v noci sám odjede. Tyhle věci je třeba řešit předem, ať řešení takových záležitostí zbytečně neruší CE-5 akci.

jídlo a pití: Pokud budete venku, je dobrý nápad zajistit teplé pití, jestli s sebou berete jídlo, zajistěte uskladnění, ať se jídlo nekazí.

teplo: Nikdy nepodceňujte noční chladné teploty!!! I v létě se oblíkněte do svetrů, bund, teplých nepromokavých bot… Rukavice a čepice jsou silně doporučeny. Na jaře, na podzim a v zimě si ještě k tomuhle všemu vlezte do spacáku.

ostatní: Pokud jde o větší akci, rozdělte si odpovědnosti… Ať to nepadá na jednu hlavu… Má každý židličku? Bude někde dostupné místo, kam si v klidu odskočit na záchod? Berete s sebou techniku? Foťáky, notebooky, repráky a další, jsou fajn věci, ale pozor, ať vám přes noc nenavlhnou…

Je dobrý nápad sepsat seznamy: 1. Co s sebou… 2. Tohle s sebou neberte! (To je třeba dohodnout… Rozhodně nebrat alkohol. Domluvte se, jestli brát děti a zvířata – spíše nedoporučuji)

Zkuste opravdu promyslet každý aspekt vaší nadcházející CE-5 akce! Zároveň se ale nebojte experimentovat a využít potenciály vašich účastníků – někdo je zdatný fotograf, někdo umí hrát na hudební nástroj, jiný se výborně vyzná v noční obloze…

 

POZVĚTE VESMÍRNÉ BYTOSTI, KTERÉ ZNÁTE:

Není ideální se pouze ten večer spoléhat, že zrovna někdo přiletí, kdo na vás bude mít čas. Může to vyjít, nemusí… Takže je lepší tomu pomoci.

Včas před vaši akcí vyšlete několikrát telepatické pozvání vašim vesmírným spřízněným duším. To vám vaše šance znásobí… Jestli někdo z vaší skupinky už zažil telepatický kontakt s ET bytostí, pozvěte právě tu… Popřípadě jestli cítíte napojení na nějaký hvězdný systém, nebo specifický hvězdný národ, posílejte telepatické radostné pozvání právě těm! Teoreticky můžete pozvat i jemnohmotné bytosti Země…

 

JAK POZVU SVÉ ET PŘÁTELE?

Telepatie je jednou z nejčastějších forem komunikace v celém vesmíru, telepatie je to, co přebrozuje vnější hranice… V kostce jsem vám o ní psal v minulém článku. I tak připomenu, že telepatie se vždy alespoň z části zakládá na emocích. Nemusíte mít žádné silné telepatické zkušenosti, abyste byli schopni poslat radostné pozvání daným ET bytostem. Soustřeďte se na pozitivní emoce – radost, lásku, vděčnost… Tu těm bytostem vyšlete, a zároveň s tím informace o čase a přesné lokaci. Lokaci místa, kde budete dělat CE-5, jim vyšlete představou co nejdetailněji – jako radarový snímek té dané lokace – klidně si nejdříve najděte detailní snímek seshora na mapách! (pokud jste již dělali základní CE-5 meditaci, jde o podobný proces navádění na danou lokaci)

Nebojte, nejde opravdu o nic složitého – stačí využít sílu pozitivních emocí a jasného záměru… Záměr má velkou sílu, slyšeli jste o výzkumech kvantové fyziky? Tam známe experimenty, které fungují jen na základě záměru. Např.: člověk má při výzkumu ovlivnit svým záměrem, aby počítačový program vygeneroval více jedniček než nul… Úspěšnost je jasná, síla záměru funguje, stačí si důvěřovat.

Tento proces by se měl 2 týdny před akcí opakovat ideálně každý den – třeba večer před usnutím… Nebojte, tahle kratičká telepatická zpráva, by vám měla zabrat jen 5 minut.

Opravdu je ale zvěte až na ten předem domluvený den! Mějte trpělivost a těšte se…

 

CO KDYŽ SE NIC NESTANE?

Co dělat, pokud se během vaši CE-5 akce nic výrazného nestane? Žádné velké pozorovaní, nijaké “nadpřirozené” pocity a vjemy a žádný smyslově uchopitelný ET kontakt?

Asi budete trochu zklamaní, bohužel, CE-5 zážitek nikdy nelze pro všechny 100 % zaručit, přestože jste udělali vše, jak jste měli… Toto je fakt, který by měli všichni vaši účastníci akce přijmout. Někdy to vše může zhatit jen počasí…

Z mé zkušenosti však musím říci, že CE-5 akce vždy stojí za to. V naprosté většině spatříme něco naprosto neobvyklého na obloze. Ale ani o tom to přeci není, je to o kontaktu. A nejen kontaktu s ETs, ale i námi samotnými. V meditacích během CE-5 máme šanci vhlédnout sami do sebe. Také máme tu šanci si popovídat s lidmi, kteří se zajímají o to stejné téma, co my. Ty diskuze za to vždy stojí…

Organizace a příprava CE-5 akce může být dost práce… Ale zážitky z těchto událostí jsou nezapomenutelné…

Kdy naposledy jste strávili večer a noc pod nádhernou hvězdnou oblohou, s lidmi se kterými se můžete bavit o všech neuvěřitelných tématech?

Komentáře