Proč vypadají mimozemšťané jako my?

Nabízí několik pohledů:

  1. V Bibli, Tóře, Koránu se píše, že bohové stvořili člověka k obrazu svému. V Sumerských textech se mluví o Anunnaki (těch, co přišli z hvězd). Podle výkladu Zachari Sitchina, Anunnaki stvořili člověka genetickou manipulací Homo Erectus se svými geny a vytvořili tak prvního člověka, dělníka – Adama – aby jim sloužil.
  2. David Wilcock uvádí, že podle zdroje Zákona jednoty (kniha) je většina inteligentních bytostí v naší Galaxii humanoidního typu (hlava, tělo, dvě nohy, dvě ruce, chůze po dvou). Jinými slovy, že tato matrice je dána naší Galaxií.
  3. Jsme to my sami z daleké budoucnosti ve snaze změnit vlastní minulost, abychom se vyhnuly některým chybám. To ovšem naráží na paradoxy plynoucí z principů diskontinuity času.
  4. Je to otázka našeho osobního a společenského paradigmatu. Máme již předem jasnou představu o tom, jak by mimozemšťané měli vypadat, neboť nás o tom učí Holywoodské filmy. Pokud jejich vzhled do tohoto schématu nezapadá, nevidíme je a nebo si jejich projevy vykládáme milným způsobem. Je to analogické k příběhu, který popisuje: Když Kolumbus se svojí výpravou poprvé přistál u břehů Nového Světa (Ameriky), přišli jim naproti místní domorodci (indiáni). Ti si zprvu mysleli, že jde o tolik očekávané návštěvníky z hvězd. Nedokázali totiž pochopit a rozpoznat lodě, na kterých Kolumbova výprava připlula. Neznali to. Neměli pro to porozumění. Museli si to nechat popsat. Pokud mimozemšťané existují v jiných dimenzích a formách, pak se mohou nám v naší realitě jevit různě – v podobách, pro které nemáme ještě zkušenost nebo spíše rozlišovací schopnost. Mohou se jevit třeba jen jako záblesky světel na obloze nebo v místnostech (milná záměna s kulovým bleskem).
  5. Steven Greer uvádí, že některé únosy jsou zfalšovány jako součást black operations. Na palubě lodí, které zrekonstruovali lidé z havarovaných ETV jsou lidé z armády a nebo tzv. PLF (Programmed Live Forms = Uměle vytvořené a naprogramované formy života, které svým vzhledem připomínají grays).
  6. Bývalý armádní seržant Clifford Stone uvádí, že na konci 80. let bylo zdokumentováno na 57 druhů (ras) mimozemšťanů.

V momentě, kdy se otevřete vědomě vnější komunikaci, buďte připravení na co nejvíce alternativ a doslova se modlete za mír, lásku, harmonii a přátelství, neboť tím ochraňujete nejen sebe ale i své „sousedy“, kteří tak mohou k vám přijít bezpečně na návštěvu. Je dost pravděpodobné, že pokud vaše nabídka návštěvu bude upřímná, pak se někdo ozve.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, tento projekt a autory v další práci. Pošlete příspěvek na transparentní účet: 2900794933/2010. Variabilní symbol článku je 00176, specifický symbol: 200. Buďme ve spojení!

Komentáře