Steven Greer: Film Sirius volně ke stažení

Steven M. Greer se rozhodl uvolnit k volnému stažení film Sirius.  Jde o jeden z nejsledovanějších dokumentů na témata volná energie a přítomnost mimozemské civilizace na Zemi za poslední tři roky. Shlédlo jej na miliony lidí po celém světě. Steven M. Greer se tak rozhodl učinit proto, aby podpořil další šíření myšlenky odhalení a odtajnění informací kolem fenoménu UFO a vůbec exopolitiky.

Film je k dispozici v angličtině, ale titulky jsou dosažitelné z pirátských verzí z minulých let.

I když ostřílení nadšenci v oblasti exopolitiky mohou namítnout, že ve filmu se zase až tak moc převratného neděje, jsem přesvědčen, že tento dokument je cílen především na lidi, kteří o této tematice mají jen malé, anebo vůbec žádné informace. Pro ty něco takového může být i šok! Proto určitě tento dokument doporučuji. Sdílejte jej včetně této stránky a tím prosím podpořte myšlenku CE5 Iniciativy a připojte se k nám.

Steven M. Greer současně ohlásil záměr natočit další dokument a vůbec pozvolna rozjet následnou agendu pro další odhalení informací.  Máme se tedy zjevně na co těšit, neboť odhalení pozvolna probíhá!

Komentáře